Idėjos ir projektai darbui su pacientu


Projektų darbui su pacientu ir pardavimų skatinimui sukūrimas (NUO idėjos, IKI įgyvendinimo, adaptuota pacientui suprantama kalba), skirtų Jūsų pardavimų/  rinkos dalies auginimui.

Projektai gali būti kuriami ir plėtojami Jums strategiškai svarbioms sritims. Pateiksime pavyzdį.

Pradėdami bendradarbiauti su Jumis, dar kartą atnaujiname visą informaciją apie Jūsų vaistus, paslaugas, produktus, susipažįstame su ja, ir tik tuomet pateikiame idėjas, KAIP TĄ INFORMACIJĄ PATEIKTI PACIENTUI SUPRANTAMA KALBA ir apjungti į projektą.

Dažnai tai išsivysto į didelius projektus, kurie apima internetinio portalo pacientams sukūrimą (apie tam tikrą gydymo metodą, vaistų grupę),  profesionalių straipsnių ar informacinių knygelių pacientams projekto žinomumui didinti rengimą, darbą su socialine žiniasklaida, viešaisiais ryšiais, internetine rinkodara ir pan.

Jei rengsime straipsnius – mes galime adaptuoti ir medicininę medžiagą iš įvairių užsienio kalbų, pateikti klinikinius tyrimus, kitas Jums svarbias studijas ir adaptuoti viską aiškiai suprantamu formatu pacientui. Jei kuriame portalą, tuomet mes pasirūpiname ne tik jo idėjos ir architektūros sukūrimu, bet ir dizainu bei visu PROFESIONALIU MEDICININIU turiniu, suprantamu pacientams. Galime versti iš įvairių užsienio kabų.

Kiekvienu atveju mes vertiname vaisto ar Jūsų produkto rinką, galimybes, poreikius, Jūsų paciento profilį ir Jūsų segmentą.

Mes pateikiame Jums įžvalgas ir idėjas ir jas įgyvendiname.


Grįžti